facebookinstagram

GNIEWEK Table Tennis
OBOZY TENISA STOŁOWEGO

Drodzy zawodnicy!
Z dumą i radością informujemy, że 1 X 2017 r. Tarnów stanie się areną ekscytującego sportowego starcia największych pasjonatów gry w ping ponga. Tego dnia, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1. przy ul. Reymonta 30 w Tarnowie odbędą się MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W PING PONGU.
Startujemy o godz. 10.00.
Mamy przyjemność oznajmić, że są to jednocześnie rozgrywki eliminacyjne do MISTRZOSTW POLSKI W PING PONGU, które odbędą się w dniach 25-26 listopada 2017 r. w Warszawie.
Nie mamy wątpliwości, że nasze serdecznie zaproszenie rozbudzi sportową waleczność każdego admiratora tej dyscypliny, a także znacząco powiększy grono jej wiernych zwolenników.
Wszelkie szczegóły znajdują się na załączonym plakacie, a regulamin Mistrzostw pod wskazanym adresem:
https://1drv.ms/b/s!AkGwq3TFEK2GgxXyGiJAOO_kspvV
Najserdeczniej zapraszamy i życzymy sukcesów!

I GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W PING PONGU
Mamy zaszczyt poinformować, że 12.03.2017 r. Tarnów stanie się sceną sportowej rywalizacji na szczeblu wojewódzkim. Tego dnia na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30 I Grand Prix Małopolski w Ping Pongu.
Szczegółowe informacje na temat planowanego wydarzenie znajdą Państwo w załaczonym pliku PDF

PING PONG.pdf

Serdecznie zapraszamy, głęboko wierząc, że I Grand Prix w Ping Pongu stanie się nie tylko okazją do emocjonującego sportowego spotkania, ale również wywrze pozytywny wpływ na dotychczasowe postrzeganie tej dyscypliny.
Do zobaczenia w najbliższą niedzielę!

Drodzy Zawodnicy!
Mamy zaszczyt przedstawić zwycięzców V Turnieju Rankingowego Akademii Tenisa Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS”. Tym razem do czołówki należą:
1. Wacław Pienkosz
2. Stanisław Ząbek
3. Józef Waz
4. Janusz Stawarz
Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 19.02.2017 r.
Do zobaczenia!

Drodzy Zawodnicy!
Serdecznie zapraszamy na V TURNIEJ RANKINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który odbędzie się 12.02.2017 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym bannerze.
Do zobaczenia! Życzymy owocnej rywalizacji!

Drodzy Zawodnicy!
Czas biegnie niepostrzeżenie i już cztery Turnieje Rankingowe Akademii Tenista Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS” za nami.
Przedstawiamy więc rezultaty graczy, którzy dzięki umiejętnościom i niezagaszonemu zapałowi wywalczyli trafili do pocztu najlepszych: 1. Janusz Stawarz – 160 PKT
2. Leszek Błąkała – 90 PKT
3. Józef Waz – 50 PKT
4. Wojciech Bochenek – 40 PKT
Na ręce zwycięzców składamy najserdeczniejsze gratulacje, a wszystkim zawodnikom, jak zawsze przesyłamy wyrazy wdzięczności i zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 12.02.2017 r.
Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że minimalna liczbą zawodników, aby turniej był zaliczony to 20 osób. Natomiast punktacja przedstawia się następująco:
1. miejsce – 50 PKT
2. miejsce 30 PKT
3. i 4. miejsce – 10 punktów
Do zobaczenia!

Drodzy Zawodnicy!
Serdecznie zapraszamy na IV TURNIEJ RANKINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który jak zawsze odbędzie się 05.02.2017 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym bannerze.
Do zobaczenia!

Drodzy Zawodnicy!
Po wspaniałym zeszłotygodniowym spotkaniu, z wielką przyjemnością zapraszamy na II TURNIEJ RANKINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który odbędzie się 15.01.2017 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Więcej szczegółów w załączonym bannerze.
Do zobaczenia już w niedzielę!

Witamy serdecznie po I Turnieju Rankingowym Akademii Tenisa Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS” w 2017 roku.
Z dumą przedstawiamy zawodników, którzy podczas pierwszego styczniowego spotkania wywalczyli sobie miejsce w gronie najlepszych:

1. Leszek Bąkała – Brzesko
2. Janusz Stawarz – Tarnów
3. Marek Stoszko – Wierzchosławice
4. Artur Stoszko – Wierzchosławice

Zwycięzcom składamy najserdeczniejsze gratulacje, a wszystkim zawodnikom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się w mroźną niedzielę przesyłamy wyrazy wdzięczności i zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 15.01.2017 r.

zdjecie_1

Drodzy Zawodnicy!
Z nieznacznym opóźnieniem chcielibyśmy się z Wami podzielić radością i dumą, której źródłem stała się dla nas dekoracja pasjonatów tenisa stołowego podczas spotkania podsumowującego całoroczną rywalizację.
Niekwestionowanym zwycięzcą, dzięki swym umiejętnościom i wytrwałości został Pan Stanisław Ząbek, któremu najserdeczniej gratulujemy i winszujemy bojowego ducha.
Gościem honorowym na naszym spotkaniu była Pani Dorota Nowacka, zdobywczyni medali z Pekinu i Londynu, gdzie reprezentowała Polskę ramię w ramię z Natalią Partyką na Paraolimpiadzie.
Dziękujemy i przesyłamy sportowe pozdrowienia, w nadziei na kolejne udane zmagania.

zdjecie_2

 

Drodzy Zawodnicy!
Czy wejście w Nowy Rok jest dla Was równoznaczne z pokładami świeżej energii i bojowego zapału? Jeżeli tak, serdecznie zapraszamy na I TURNIEJ RAKNINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który odbędzie się 08.01.2017 r., jak zawsze na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Więcej szczegółów w załączonym bannerze.
Podczas naszego pierwszego spotkania w 2017 roku omówimy szczegóły nowego regulaminu.
Liczymy na Waszą obecność! Do zobaczenia w niedzielę!

i_turniej