facebookinstagram

GNIEWEK Table Tennis
OBOZY TENISA STOŁOWEGO

Drodzy zawodnicy!
Mamy zaszczyt poinformować, że w nadchodzący weekend Tarnów stanie się sceną sportowej rywalizacji na szczeblu krajowym. W dniach 21-23 października 2016 r. odbędą się IX Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Stołowym (dla niezrzeszonych w PZTS), organizowane przez Radę Główną Federacji Sportowej ENERGETYK w Warszawie wspólnie z F.H. WIKI Walentyna Gniewek w Tarnowie.

W związku z czekającym nas wielkim wydarzeniem, jak zapowiadaliśmy w zeszłym tygodniu, nie coniedzielny odbędzie się turniej rankingowy naszej Akademii. Wierzymy jednak, że Mistrzostwa pozwolą uzupełnić niedosyt sportowych emocji.

Szczegóły znajdują się w załączonym bannerze i na naszej stronie internetowej www.gniewektt.com.

turniej_energetykowPobierz regulamin.

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny – już XXX Turniej Rankingowy Akademii Tenisa Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS”!

Równocześnie informujemy, że mający nastąpić turniej będzie ostatnim przed prawie miesięczną przerwą w naszych coniedzielnych spotkaniach. Kolejny turniej rankingowy odbędzie się 13.11.2016 r., o czym jeszcze będziemy informować na bieżąco.

Jak zawsze życzymy owocnej rywalizacji i niesłabnącego ducha walki! Do zobaczenia!

plakat_turniej-1

Drodzy Zawodnicy!

Październikowa reorganizacja w harmonogramie treningów dobiegła końca. Chcielibyśmy poinformować, że nasze spotkania odbywać się będą zgodnie z wcześniejszym harmonogramem.

Udział w treningach Akademii jest nieodpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Natomiast wstęp na turnieje rankingowe pozostaje odpłatny zgodnie z regulaminem.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym bannerze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa stołowego zarówno do doskonalenia swoich umiejętności podczas treningów, jak i aktywnego udziału w naszych coniedzielnych rozgrywkach.

treningi_padziernik

Zapraszamy wszystkich chętnych na XXVIII Turniej Rankingowy Akademii Tenisa Stołowego GNIEWEK TABLE TENNIS. Pasjonatom zdrowej rywalizacji życzymy powodzenia i sukcesów podczas rozgrywek. Do zobaczenia już w najbliższą niedzielę!

plakat_turniej

Drodzy Zawodnicy!
Informujemy, że od września do października czas treningów ulegnie nieznacznej zmianie. Poniedziałkowe spotkania będą wyjątkowo trwać od 20.00 do 22.00. Czas czwartkowych spotkań pozostaje bez zmian.

Ponadto chcielibyśmy poinformować, że udział w treningach Akademii jest nieodpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Natomiast wstęp na treningi rankingowe pozostaje odpłatny zgodnie z regulaminem.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym bannerze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa stołowego zarówno do udziału w treningach, jak i aktywnego uczestnictwa w naszych coniedzielnych rozgrywkach.

TRENINGI WRZESIEŃ

Drodzy Zawodnicy!
Ze względu na coroczne wakacje w miesiącu Lipcu, turnieje rankingowe naszej Akademii nie odbędą się. Równocześnie nastąpi przerwa w treningach. Pierwszy turniej rankingowy po wakacyjnej przerwie, odbędzie się 07.08.2016 r. O szczegółach powakacyjnych spotkań, zarówno na turniejach, jak i treningach, będziemy jeszcze informować jak zawsze bezpośrednio przed nim.
Treningi w naszej akademii również nie zostaną zorganizowane ze względu na planowany remont hali sportowej .
Życzymy udanych wakacji, pełnych słońca i odpoczynku!
Do zobaczenia po wakacjach!

Prezentujemy oficjalną tabelę rankingową w kategorii AMATOR, zawierającą wyniki po osiemnastu spotkaniach.

Ranking XVIII AMATOR

Komunikat organizacyjny
III Memoriału im. Stanisława Dychtonia w tenisie stołowym

1. Organizatorzy:

– Tarnowski Związek Tenisa Stołowego
– Krakowski Związek Tenisa Stołowego
– Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe
– Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tarnowie
– Akademia tenisa stołowego GNIEWEK Table Tennis
– Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie

2. Cele:

– Uczczenie pamięci zasłużonego Prezesa TZTS, sędziego i działacza tenisa stołowego;
– Popularyzacja tenisa stołowego na terenie miasta Tarnowa;
– Sportowe zakończenie sezonu 2015/2016.

3. Termin i miejsce:

Turniej odbędzie się w dniu 10 lipca 2016 r. (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie, ul. Reymonta 30.

Godz. 9.30-10.00 – przyjmowanie zgłoszeń w kategoriach senior i seniorka z następującym podziałem na kategorie:

A. Zawodnicy z licencją PZTS
• II i III liga
• IV i V liga

B. Amatorzy bez licencji PZTS

Godz. 10.00 – rozpoczęcie gier

4. Uczestnictwo:

Każdy uczestnik składa pisemne oświadczenie (pisemne potwierdzenie uczestnictwa), że startuje na własną odpowiedzialność – organizator nie ubezpiecza zawodników. Warunkiem rozegrania turnieju w danej kategorii jest udział co najmniej trzech zawodników.

5. System rozgrywek:

System rozgrywek zostanie ustalony w dniu Turnieju po przyjęciu zgłoszeń.
Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestników na adres mailowy : adamkiero@wp.pl lub telefonicznie 602-396-606 w związku z przygotowywanym ciepłym posiłkiem.

6. Nagrody:

Za zajęcie miejsc I-III w każdej kategorii zawodnicy otrzymują pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

7. Koszty:

Koszty organizacji pokrywa organizator, pozostałe związane z przejazdem, wyżywieniem oraz ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków pokrywają zainteresowani.

Ostateczna interpretacja Regulaminu należy wyłącznie do organizatora.

IMG_2115Przedstawiamy zwycięzców XIV turnieju rankingowego Akademii Tenisa Stołowego „GNIEWEK TABLE TENIS”. Do czwórki najlepszych należą:

W kategorii AMATOR:

  1. 1. Stanisław Ząbek
  2. 2. Weronika Żydowska
  3. 3. Janusz Stawarz
  4. 4. Józef Waz

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach oraz kolejne udane spotkanie w przyjemnej atmosferze. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Życzymy animuszu i powodzenia podczas kolejnych  turniejów.

Informujemy, że od dnia 16.05.2016 r. nastąpi zmiana w harmonogramie treningów Akademii Tenisa Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS”.

Treningi