facebookinstagram

GNIEWEK Table Tennis
OBOZY TENISA STOŁOWEGO

I GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W PING PONGU
Mamy zaszczyt poinformować, że 12.03.2017 r. Tarnów stanie się sceną sportowej rywalizacji na szczeblu wojewódzkim. Tego dnia na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30 I Grand Prix Małopolski w Ping Pongu.
Szczegółowe informacje na temat planowanego wydarzenie znajdą Państwo w załaczonym pliku PDF

PING PONG.pdf

Serdecznie zapraszamy, głęboko wierząc, że I Grand Prix w Ping Pongu stanie się nie tylko okazją do emocjonującego sportowego spotkania, ale również wywrze pozytywny wpływ na dotychczasowe postrzeganie tej dyscypliny.
Do zobaczenia w najbliższą niedzielę!

Drodzy Zawodnicy!
Mamy zaszczyt przedstawić zwycięzców V Turnieju Rankingowego Akademii Tenisa Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS”. Tym razem do czołówki należą:
1. Wacław Pienkosz
2. Stanisław Ząbek
3. Józef Waz
4. Janusz Stawarz
Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy i gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 19.02.2017 r.
Do zobaczenia!

Drodzy Zawodnicy!
Serdecznie zapraszamy na V TURNIEJ RANKINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który odbędzie się 12.02.2017 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym bannerze.
Do zobaczenia! Życzymy owocnej rywalizacji!

Drodzy Zawodnicy!
Czas biegnie niepostrzeżenie i już cztery Turnieje Rankingowe Akademii Tenista Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS” za nami.
Przedstawiamy więc rezultaty graczy, którzy dzięki umiejętnościom i niezagaszonemu zapałowi wywalczyli trafili do pocztu najlepszych: 1. Janusz Stawarz – 160 PKT
2. Leszek Błąkała – 90 PKT
3. Józef Waz – 50 PKT
4. Wojciech Bochenek – 40 PKT
Na ręce zwycięzców składamy najserdeczniejsze gratulacje, a wszystkim zawodnikom, jak zawsze przesyłamy wyrazy wdzięczności i zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 12.02.2017 r.
Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że minimalna liczbą zawodników, aby turniej był zaliczony to 20 osób. Natomiast punktacja przedstawia się następująco:
1. miejsce – 50 PKT
2. miejsce 30 PKT
3. i 4. miejsce – 10 punktów
Do zobaczenia!

Drodzy Zawodnicy!
Serdecznie zapraszamy na IV TURNIEJ RANKINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który jak zawsze odbędzie się 05.02.2017 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym bannerze.
Do zobaczenia!

Drodzy Zawodnicy!
Po wspaniałym zeszłotygodniowym spotkaniu, z wielką przyjemnością zapraszamy na II TURNIEJ RANKINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który odbędzie się 15.01.2017 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Więcej szczegółów w załączonym bannerze.
Do zobaczenia już w niedzielę!

Witamy serdecznie po I Turnieju Rankingowym Akademii Tenisa Stołowego „GNIEWEK TABLE TENNIS” w 2017 roku.
Z dumą przedstawiamy zawodników, którzy podczas pierwszego styczniowego spotkania wywalczyli sobie miejsce w gronie najlepszych:

1. Leszek Bąkała – Brzesko
2. Janusz Stawarz – Tarnów
3. Marek Stoszko – Wierzchosławice
4. Artur Stoszko – Wierzchosławice

Zwycięzcom składamy najserdeczniejsze gratulacje, a wszystkim zawodnikom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się w mroźną niedzielę przesyłamy wyrazy wdzięczności i zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 15.01.2017 r.

zdjecie_1

Drodzy Zawodnicy!
Z nieznacznym opóźnieniem chcielibyśmy się z Wami podzielić radością i dumą, której źródłem stała się dla nas dekoracja pasjonatów tenisa stołowego podczas spotkania podsumowującego całoroczną rywalizację.
Niekwestionowanym zwycięzcą, dzięki swym umiejętnościom i wytrwałości został Pan Stanisław Ząbek, któremu najserdeczniej gratulujemy i winszujemy bojowego ducha.
Gościem honorowym na naszym spotkaniu była Pani Dorota Nowacka, zdobywczyni medali z Pekinu i Londynu, gdzie reprezentowała Polskę ramię w ramię z Natalią Partyką na Paraolimpiadzie.
Dziękujemy i przesyłamy sportowe pozdrowienia, w nadziei na kolejne udane zmagania.

zdjecie_2

 

Drodzy Zawodnicy!
Czy wejście w Nowy Rok jest dla Was równoznaczne z pokładami świeżej energii i bojowego zapału? Jeżeli tak, serdecznie zapraszamy na I TURNIEJ RAKNINGOWY AKADEMII TENISA STOŁOWEGO „GNIEWEK TABLE TENNIS”, który odbędzie się 08.01.2017 r., jak zawsze na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie nr 5 przy ul. Reymonta 30.
Więcej szczegółów w załączonym bannerze.
Podczas naszego pierwszego spotkania w 2017 roku omówimy szczegóły nowego regulaminu.
Liczymy na Waszą obecność! Do zobaczenia w niedzielę!

i_turniej

Drodzy Zawodnicy!

Przypominamy, że w niedzielę 11.12.2016 r. na hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Tarnowie odbędzie się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, podsumowujący rok naszych spotkań.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa stołowego do rozgrywek, które zakończą się uroczystą dekoracją czołowych zawodników.

Szczegółowe informacje znajdują się na załaczonym bannerze.

Do zobaczenia!

szablon_gniewektt